Wybór albumów fotograficznych dla dzieci jako prezentów dla dzieci

Moda News Technologia

Album ze zdjęciami dla dzieci jest prosty, tani – i jest to jeden z najpiękniejszych prezentów, jakie możesz dać nowym rodzicom.    Album fotograficzny to prezent na dziś i jutro, który na zawsze uchwycił cenne chwile ze swoimi rodzinami dla wszystkich rodziców.

Istnieje wiele odmian dostępnych albumów fotograficznych, a to, co kupisz, zależy głównie od jego roli.   Na przykład, jeśli chcesz porozmawiać o swojej rodzinie, jak rośnie i ewoluuje, możesz potrzebować bardziej oficjalnego albumu – czegoś dużego, pięknego i oficjalnego.   Jeśli ktoś ma zamiar się ożenić, album ślubny jest oczywistym wyborem, a jeśli kronikujemy wzrost dziecka, będziesz potrzebował albumu ze zdjęciami dla dzieci.   Jak można się domyślić z tytułu tej recenzji, skupimy się na albumie ze zdjęciami dla dzieci.

Prawdziwy album ze zdjęciami dla dzieci jest przeznaczony dla dziecka, a nie dla rodziców.   Jest to zobowiązanie ze strony rodziców, aby zachować pamięć od szczególnego czasu w czyimś życiu, aby mogli ponownie przeżyć, gdy staną się dorosłymi-i nie mają już dostępu do tych wspomnień.   Rodzice pamiętają, a dzieci nie. to niesprawiedliwe!

Rodzice mają tylko jedną szansę na uratowanie tych chwil, więc jeśli jesteś nowym rodzicem – lub jeśli znasz kogoś, kim są-dlaczego nie zachęcić ich do rozpoczęcia, wysyłając im wyjątkowy prezent, który przetrwa całe życie.

Teraz rzućmy okiem na kilka albumów ze zdjęciami dla dzieci sprzedawanych na Amazon.    Te recenzje pomogą Ci zrozumieć, jakie rodzaje wyborów są dla Ciebie dostępne – i być może pobudzają niektóre z twoich własnych pomysłów.

Recenzje Albumów Dla Dzieci

To mój pierwszy album ze zdjęciami rodziny i przyjaciół.

Mój pierwszy album ze zdjęciami rodziny i przyjaciół to pełnowymiarowy album ze zdjęciami dla dzieci.   Okładka albumu fotograficznego jest „dziecinna” i zachwyci Twoje dziecko, gdy dorośnie, aby przejrzeć ją wiele lat później.

Mój pierwszy album fotograficzny rodziny i przyjaciół dziecka mieści 15 zdjęć o wymiarach 4 x 6 cali.   „Pętla” jest przymocowana do okładki albumu, aby rodzice mogli ją zawiesić na łóżeczku, długopisie do zabawy lub wózku dziecięcym.   Powieszenie go tam może zaoszczędzić wystarczająco dużo.   Strony są winylowe, więc w razie wypadków można je po prostu skasować.

Album dla dzieci ma na celu wypełnienie zdjęciami ludzi, których dziecko uczy się przez całe życie, takich jak ciotki, dziadkowie, zwierzęta domowe, a nawet ulubione wydarzenia, takie jak urodziny małej Marty w drugim roku.

Co Mówią Klienci

Spośród 159 recenzji klientów, trzydzieści z nich znajduje się poniżej czterogwiazdkowej oceny, co nie jest gwiazdorską aprobatą dla tego albumu.   Skargi są dość spójne, ponieważ jakość albumu jest wątpliwa (tanio wykonana, jak to nazywają) i że strony sklejają się ze sobą.

Gdyby to było coś więcej niż pamiątka, która marnieje w szafie starego pokoju dziecka, ta ocena sprawiłaby, że bylibyśmy trochę zdenerwowani, ale ten album ze zdjęciami dla dzieci jest naprawdę niedrogi-i cholernie słodki.   Musisz zadać sobie pytanie, czy chcesz wydać 30 usd na ten rodzaj produktu.   Jeśli tak, możesz przeszukać amazon w poszukiwaniu lepszych opcji jakości pod tym linkiem:  

Uważamy, że dla ceny-i dla funkcji-jest to naprawdę dobry zakup.   Możesz użyć poniższego linku, aby rzucić okiem na ten drogi album ze zdjęciami, a następnie wyciągnąć własne wnioski.

Przeplatana Księga Pamięci Cartera o pierwszych 5 latach życia dziecka.

Nie mniej uroczy album ze zdjęciami dla dzieci, ale w bardziej skomplikowany sposób, jest bardzo popularną książką pamięci Cartera o pierwszych 5 latach życia dziecka.   W przypadku, gdy nie otrzymałeś Notatki, Ten album ma na celu zachowanie wspomnień dziecka poniżej piątego roku życia.

Ta książka pamięciowa oferuje ponad 30 stron zaprojektowanych do przechowywania wspomnień, od ciąży mamy po lata przedszkolne dziecka.   Strony (z kolorowymi żółwiami na zielonym tle) są odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt.   Strony te są wstępnie zatytułowane, aby służyć jako rodzaj pamiętnika dla dziecka, aby zachować jako pamiątkę po ukończeniu pięciu lat.

Chociaż poprzedni wpis był dla rodziców, to jest bardziej dla dziecka, aby kronikować swoje własne życie, jak dziecko rośnie, ale to zależy od rodziców, oczywiście, aby zachęcić do pisania, i pomóc dzieciom uczyć się umiejętności niezbędnych w końcu zrobić wpisy do dziennika na własną rękę.

Co Mówią Klienci

Spośród 132 recenzji klientów tylko osiem znajduje się poniżej czterogwiazdkowej oceny, co jest zachęcającą aprobatą dla tego produktu.   Żadna z skarg nie była osobista, co w rzeczywistości sprowadzało się do brzęczenia w domu, ale nie znaleźliśmy żadnych skarg związanych z jakością lub funkcjonalnością albumu fotograficznego.   Możesz użyć powyższego linku, aby zobaczyć produkt i przeczytać recenzje dla siebie.

ostatnie słowo

Z pewnością jest tak wiele opcji w albumach ze zdjęciami dla dzieci, ale chcieliśmy tylko, abyś miał trochę śliny.   Możesz skorzystać z poniższego linku do centrum handlowego, aby uzyskać piękny wyświetlacz ofert ze sklepów, od Walmart TM do Nordstrom TM i około trzydziestu innych sklepów pomiędzy.