Przegląd aparatu cyfrowego Canon EOS Rebel T3

Moda News Technologia

 

Canon EOS Rebel T3

Kiedy będziesz gotowy, aby zwiększyć swoje umiejętności fotograficzne i wkroczyć w świat lustrzanek cyfrowych, znajdziesz Canon EOS Rebel T3 jako poważną opcję dla ciebie.   Canon EOS Rebel T3 oferuje przewodnik po funkcjach „w aparacie”, który wyświetla zalecenia dotyczące zdjęć w locie dla dowolnej wybranej funkcji.   Pomoże Ci to jak najlepiej wykorzystać funkcje aparatu, nie ryzykując utraty idealnie wyliczonego zdjęcia.

Przejście od prostego punktu i fotografowania aparatu do lustrzanki mogło być kiedyś zastraszające, ale dzięki wysokiej jakości aparatowi, takim jak Canon EOS Rebel T3, nie wydaje się już problemem.   Ten aparat zintegrował tak wiele wiedzy na temat fotografii w samym aparacie, że wszystko, co musisz zrobić, to wskazać i strzelać.

funkcje produktu:

Wytrzymała Obudowa Kamery
Obiektyw 18-55mm
12. 2 MP CMOS
Procesor obrazu DIGIC 4
100-6400 ISO
wysokiej rozdzielczości
Możliwość autofokusa
Dokładny Pomiar
Kompatybilny obiektyw: EF & EF-S
Duży ekran LCD

Od zmierzchu do świtu robienie zdjęć w wysokiej rozdzielczości dzięki temu doskonałemu aparatowi fotograficznemu jest bardzo proste.   Jeśli możesz skierować kamerę, możesz uchwycić szybkie, dokładne zdjęcia jak profesjonalista.   Kamera robi wszystko za Ciebie.

Canon EOS Rebel T3 mierzy (mierzy) światło i dokonuje korekt, automatycznie ustawia ostrość zdjęcia, stosuje przetwarzanie obrazu, aby uchwycić zdjęcia w zoptymalizowanych warunkach, i oferuje wskazówki, jak zastosować tę lub inną funkcję lub funkcję.   To jest robienie zdjęć zrobionych łatwo!

Klienci skarżą się, że pomimo wytrzymałości obudowa jest dość lekka, więc aparat staje się nieco ciężki, gdy zastosowany jest ciężki obiektyw.  To prawie jedyna skarga.

Kolejna skarga nie jest jednak tak niepoważna.   Kilku użytkowników, którzy kupili aparat, po kilku miesiącach napotkało problemy z migawką aparatu-trzeba było wysłać aparat do naprawy.   Oczywiście zdarza się to bardzo niewielu osobom – ale nie chcieliśmy przeoczyć tej doskonale uzasadnionej skargi, a wtedy będziesz musiał w końcu stać się jednym z nich.

Kilka Przydatnych Wskazówek:

Podobnie jak w przypadku wszystkich lustrzanek cyfrowych, upewnij się, że soczewki, które kupisz w przyszłości, będą pasować do twojego aparatu.   To nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać, więc jeśli nie jest sprzedawane jako akcesorium do Twojego Canon EOS Rebel T3, lepiej zdobądź kilka wskazówek w lokalnym sklepie fotograficznym.   Następnie, jeśli wystąpi problem, masz kogoś bardziej reagującego na krzyk niż komputer.

Masz lustrzankę, więc ostatecznie będziesz chciał eksperymentować z różnymi opcjami soczewek i filtrów.   Ponownie, powinieneś skontaktować się z lokalnym profesjonalistą, aby upewnić się, że wątki na Twoich załącznikach są zgodne z tymi na ciele kamery.   Jeśli przymocujesz akcesorium za pomocą niedopasowanych nici, cały aparat może okazać się bezużyteczny dla wszelkich załączników w przyszłości.

Wreszcie, poświęć trochę czasu, aby odwiedzić profesjonalne fora fotograficzne, aby uzyskać porady od osób, które robiły zdjęcia przez jakiś czas, a zwłaszcza tych, którzy mogą być zaznajomieni z Twoim aparatem.   Dowiedz się, jak bezpiecznie korzystać z aparatu i zdaj sobie sprawę z pułapek, które może wykryć tylko doświadczenie.