Dell Inspiron 15 i15RV-8524BLK 15. 6-Calowy Laptop

Moda News Technologia

Marka Dell jest szeroko rozpowszechnionym producentem komputerów i laptopów, a wśród ich najlepszych modeli jest Laptop Dell Inspiron 15.   Będziesz cieszyć się czarnym matowym teksturowanym wykończeniem, doskonałą rozdzielczością ekranu i funkcjonalną klawiaturą.

Obecnie dostępnych jest tak wiele opcji w dużych komputerach przenośnych, ale nowy system z wszystkimi wzdęciami działającymi na windows 8 jest w świetnej cenie, Ten system komputerowy wciąż nie może zostać przekroczony.

Specyfikacje tej rzeczy trwają wiecznie, więc musisz odwiedzić ten produkt na stronie amazon, aby zobaczyć całą historię.   W międzyczasie nakarmimy was paroma kawałkami, by pobudzić apetyt.

Główne cechy Dell Inspiron 15

15. 6-calowy ekran z Intel HD Graphics 4000
Windows 8
6 GB DDR3
Dysk twardy 500 GB 5400 obr. / min
Intel Core i5 337u 1. 8 GHz
Numer USB 2. 0 porty 2
Numer USB 3. 0 porty 2
Możesz obejrzeć ten przedmiot na amazon pod adresem:
Przegląd Dell Inspiron

Te specyfikacje są jednymi z najlepszych w dziedzinie technologii komputerowej.   Procesor Intel Core jest najnowszym ulepszeniem technologii CPU, a prawie wszystko, co robisz, będzie działo się szybciej.   Ten rodzaj zasilania znacznie poprawi wydajność systemu Windows 8, a nawet będzie w stanie zrównoważyć obciążenie pracą z zasilaniem bateryjnym, aby uzyskać maksymalną wydajność.

Niektórzy użytkownicy przyzwyczajeni do korzystania z systemu Windows 7 uważają, że Windows 8 jest trochę trudny do zalogowania, ale jeśli lubisz używać tabletów komputerowych zamiast laptopów, to jesteś tam z tym urządzeniem.   Podobnie jak pad, System Windows 8 automatycznie synchronizuje pliki, zdjęcia i dane w chmurze, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem wszystkich urządzeń bezprzewodowych.   Ponadto możesz łatwo dodawać nowe aplikacje, odwiedzając sklep z aplikacjami Windows 8.

Komputer przenośny Inspiron 15 ma około 1 cala grubości, więc jest wyjątkowo przenośny i wykorzystuje 4-ogniwową baterię, aby nie rozładować się zbyt szybko.   Nie będziesz też musiał zadzierać z wprowadzaniem cyfr.   Klawiatura integruje 10-klawiszową klawiaturę numeryczną, która jest idealnym narzędziem do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi lub do obliczeń łańcuchowych.

opinie klientów

Jak już powiedzieliśmy, kupując nowy laptop, wybór jest świetny.   Jeśli jesteś dobry w komputerach, to jesteś dobry, aby iść.   Jednak niewielu ludzi je zna – nawet ci, którzy myślą, że wiedzą.

Najlepiej, jeśli nie masz odpowiedniego szkolenia w tej dziedzinie, poznaj doświadczenia innych ludzi.   Poza techniczną stroną problemu, istnieje jakościowa część równania.

Prawdziwy koń wyścigowy systemu, który łamie się w ciągu dziesięciu minut, nie jest świetnym systemem komputerowym.

Poniżej znajduje się Mapa opinii na temat tego produktu dostarczona przez stronę amazon w momencie pisania tej recenzji.  Jest to dobry wskaźnik tego, czego można oczekiwać od tego systemu komputerowego.

 

Ogólnie rzecz biorąc, Laptop Dell Inspiron 15 otrzymał dobre recenzje od konsumentów.

Były oczywiście zwykłe skargi od konsumentów, którzy po prostu nie lubią Windows 8, więc jeśli to Ty, to pomyśl o rzeczach trochę.   Prawdopodobnie będziesz musiał kupić nieco starszą maszynę, aby zainstalować system Windows 7 i prawdopodobnie nie będziesz miał wyboru w najbliższej przyszłości – ale jeśli tak bardzo ci to przeszkadza – to ten laptop może nie być dla ciebie.

Windows 8 nie jest taki zły.   Niektórzy ludzie uwielbiają sposób, w jaki zamieniają swój laptop w komputerową podkładkę, ale zagorzali, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem rejestracji, krzyczą o morderstwo.   Oczywiście zawsze możesz wymazać instalację systemu windows 8-i umieścić System windows 7 na swoim laptopie.   Tylko uważaj, aby nie unieważnić gwarancji.

Istnieje również kilka skarg dotyczących obsługi klienta, które Klient otrzymał od firmy Dell na wypadek, gdyby system rzeczywiście pojawił się z problemem.   Jest jednak bardzo niewiele takich skarg i jasne jest, że nie mamy ogromnej liczby problemów na żadnym poziomie z tym systemem, więc z tego punktu widzenia ten laptop wydaje się być wart utrzymania.
Więc jeśli potrzebujesz świetnego laptopa jako prezentu, wnuka, a nawet nastolatka mieszkającego w domu, możesz rozważyć laptopa Inspiron 15.   Zupełnie nowe komputery z najnowszą technologią i ceną 500 USD nie rosną na drzewach.